Teatr Piccolo

NIEDZIELNE SPEKTAKLE

Teatr Piccolo, od 2009 roku, ma zaszczyt zapraszać widzów indywidualnych do swojej sali teatralnej przy ul. Tuwima 34 w Łodzi.

Sala widowiskowa Teatru Piccolo posiada 202 miejsca siedzące, foyer teatralne z bufetem, toaletami oraz atrakcjami oczekującymi na młodych widzów (wesołe makijaże, kolorowanki itp.). Cała działalność teatralna odbywa się na poziomie zerowym budynku, bez barier architektonicznych.

W Teatrze Piccolo, dzięki zaangażowaniu ludzi z prawdziwą pasją do pracy z dziećmi, panuje wyjątkowa, rodzinna atmosfera, która wyróżnia nasz teatr na tle instytucjonalnych teatrów państwowych.

Większość spektakli teatru skierowanych jest do rodzin z małymi dziećmi. Nasze przedstawienia posiadają otwartą formę, angażującą młodych widzów oraz całe rodziny w wydarzenia odbywające się na scenie.

Repertuar Teatru Piccolo, to głównie widowiska interaktywne, w trakcie których widzowie uczestniczą w akcji przedstawień, są zapraszane na scenę bądź biorą udział w spektaklu z perspektywy widowni. To z pewnością argument skierowany dla dzieci nieśmiałych, bądź nadaktywnych, które dzięki obecności w naszym teatrze nabiorą pewności siebie lub rozładują nadmiar energii.

Teatr Piccolo swoje istnienie zawdzięczamy głównie Wam – naszym Widzom. To dla Was istnieje ten teatr. Wasz Teatr.

Bilety na niedzielne spektakle możecie zarezerwować dzwoniąc do nas 887 800 002, w wiadomości prywatnej na Facebooku lub korzystając z formularza w zakładce kontakt.

Potwierdzamy każdą zapisaną rezerwację. 

Zapraszamy do repertuaru

URODZINY

Urodziny w Teatrze to świetny pomysł!

Zorganizujemy je dla Waszych pociech. Gwarantujemy dobrą zabawę i uśmiech na twarzy Bąbelków.

Imprezy urodzinowe połączone są zawsze z niedzielnym spektaklem z wyłączeniem przedstawień grudniowych. 

Po spektaklu proponujemy:

 

– warsztaty teatralne,

– zajęcia taneczne, mini dyskoteka,

– wesołe makijaże,

– zabawa balonami/bańki mydlane

– czas na tort, prezenty

Chcecie dowiedzieć się więcej? Napiszcie do nas: bilety@teatrpiccolo.pl